Operacyjne prostowanie zębów przy ubytkach

witam. prosze o informacje czy jest mozliwe prostowanie operacyjne zebow przy duzych ubytkach i jakie to koszty. lub inne opcje? jestem po 2 ciazach strasznie po nich mi sie posypaly zeby. wiele mam wyrwanych wiele podlatanych i sa jeszcze do leczenie. niestety od zawsze mam wystajace kly.ostatnio mozna powiedziec zaczelam zycie na nowo i zaczelam sie usmiechac ale strasznie mnie to krepuje, ostatnio nawet syn sie ze mnie smial. znajoma mi mowila ze jedynie chirurg moze pomoc.

Witam serdecznie,
Ciężko powiedzieć coś więcej bez badania klinicznego i zdjęcia RTG, ale w opisu wynika, że nie potrzebuje pani interwencji chirurgicznej, tylko leczenia ortodontycznego za pomocą aparatu. Warto też skonsultować się od razu w sprawie wyleczenia braków zębowych. Po zakończeniu leczenia ortodontycznego, można je uzupełnić za pomocą implantów bądź mostów.