Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Operacyjne zmniejszenie policzków

witam jakiś czas temu byłam u jednej pani doktor medycyny estetycznej w sprawie takie ,a mianowicie mam dosyć obfite policzki takie pysie nie wygląda to za ładnie jak się uśmiecham widać wtedy takie chomiki i niewiele wychodzi mi z brodę wyglądam jakbym miała druga brodę.Nie widać mi wyraźnie kości żuchwy -tłuszczyk wystaje .Pani doktor stwierdziła że mi na to nie pomoże że jestem młoda zostaną mi blizny i wgłębienia.Proszę o zdanie w tej sprawie mimo że mam 23 lata to nie jest moje widzimisię
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Kwas hialuronowy - wady i zalety

Trudno coś powiedzieć bez obejrzenia Pani. Są różne metody poprawy wyglądu twarzy ale wszystko zależy od stanu klinicznego. Jest Pani rzeczywiście młodą osobą i ten problem może się nasilać wraz z wiekiem. Może warto zasięgnąć opinii innego lekarza medycyny estetycznej lub chirurga plastyka?

0

Konsultacja niezbędna. Z niechirurgicznych metod modelowania twarzy najskuteczniejsze są: thermolift, ultradźwięki, lipoliza iniekcyjna i dermomasaż. W Pani przypadku na pewno wystrzegałabym się nici i kwasu hialuronowego, ponieważ nadadzą jeszcze objętości.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy