Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 4 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Operacyjne zmniejszenie policzków

witam jakiś czas temu byłam u jednej pani doktor medycyny estetycznej w sprawie takie ,a mianowicie mam dosyć obfite policzki takie pysie nie wygląda to za ładnie jak się uśmiecham widać wtedy takie chomiki i niewiele wychodzi mi z brodę wyglądam jakbym miała druga brodę.Nie widać mi wyraźnie kości żuchwy -tłuszczyk wystaje .Pani doktor stwierdziła że mi na to nie pomoże że jestem młoda zostaną mi blizny i wgłębienia.Proszę o zdanie w tej sprawie mimo że mam 23 lata to nie jest moje widzimisię
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Trudno coś powiedzieć bez obejrzenia Pani. Są różne metody poprawy wyglądu twarzy ale wszystko zależy od stanu klinicznego. Jest Pani rzeczywiście młodą osobą i ten problem może się nasilać wraz z wiekiem. Może warto zasięgnąć opinii innego lekarza medycyny estetycznej lub chirurga plastyka?

0

Konsultacja niezbędna. Z niechirurgicznych metod modelowania twarzy najskuteczniejsze są: thermolift, ultradźwięki, lipoliza iniekcyjna i dermomasaż. W Pani przypadku na pewno wystrzegałabym się nici i kwasu hialuronowego, ponieważ nadadzą jeszcze objętości.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy