Opinia na temat diety u 23-latki

witam, proszę o opinie odnośnie diety dla 23 lata, 66kg,165. ćwiczenia codziennie ok 40 minut Ś: np. serek wiejski+1/2szkl płatków górskich, 1/2 jabłka lub 2 jaja+ogórek+1kromka chleba pełn. P:jogurt nat+ szkl płatków góskich +pół banana O:120g. piersi lub ryby, +pół szkl. ryżu brązowego+warzywa+oliwa P:60 g. wątróbki drob gotowanej+marchew K:120g. krewetek+warzywo +kromka chleba całość ok 1600kcal. CEL: -7kg. Pije dużo wody, 5 posiłków, zero słodyczy, fast foodów, co zmienić,jakieś rady?

Witam. Skomponowane prawidłowo 5małych objętościowo posiłków dziennie. 1600kcal przy codziennej aktywności również jest prawidłowe, wydaje mi się, że przy mniejszej ilości kcal, była by Pani po prostu zbyt głodna.Im więcej się ruszamy tym więcej możemy jeść - bo to spalimy. W tej chwili BMI wynosi 24,4 więc jest w normie, choć w górnej granicy (więcej by dała na pewno analiza skałdu masy ciała na analizatorze, bo podejrzewam, że przy Pani aktywności większość to będą mięśnie). Czytając menu marzuca mi się pytanie czy czasem nie ma za dużej ilości białka w diecie?: serek wiejski, pierś kurczaka, wątróbka, krewetki, a dodatowo pewien % z płatków owsianych i pieczywa. Dla osób ćwiczących jest ono potrzebne do budowania masy mięśniowej, ale za duża jego ilość też nie jest dobra dla zdrowia. Więc to warto zweryfikować. Również uważam, że trochę za mało surowych warzyw w diecie. Oczywiście to jest tylko jeden dzień z wielu, ale warto również na to zwrócić uwagę. Za nie jedzenie słodyczy i fast-foodów i picie wody medal;-))