Opis badania EEG u 6,5-letniego dziecka

Czy poniższy opis eeg jest poprawny do "wieku? Syn lat 6,5-podejrzenie zespołu aspergera,adhd. Fale alfa 9Hz ampl do 50uV tworza wrzeciona w okolicach ciemieniowych, potylicznych oraz środkowo i tylnoskroniowych. W pozostałych okolicach wystepuja fale theta 4-7Hz ampl do 30uV. Rz. obecna. HV nie wykonano. Dalej zarejestrowano sen fizj z cechami 1i2 fazy.We snie nie ma zmian." U synka nie ma w ogóle fal beta odpowiedzialnych za stan nauki. Czy może ktoś opisać czy ten zapis jest prawidłowy?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest łączna ocena przez lekarza neurologa bezpośredniego badania lekarskiego oraz wyniku EEG