Opis badania EKG u 35-latki

Witam, w ostatnim badaniu EKG wpisano : lewogram, zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego w III. W poprzednich badaniach zawsze był normogram i żadnych więcej komentarzy. Czy mam się czym martwić? Zażywam loratadynę, cyklezonid wziewnie oraz monkasta. Mam 35 lat.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponowałabym powtórzyć badanie EKG, jeśli wynik wyjdzie taki sam proszę udać się do kardiologa.
Pozdrawiam