Opis badania holter EKG

Prosze o interpretacje wyniku holter ekg: W trakcie badania dominujacy rytm zatokowy z MHR ok. 88min, z niemiarowoscia zatokowa. W godzinach aktywnosci tendencja do tachykardii zatokowej 110-170/min. Odnotowano poza tym kilka epizodow PAT z przewodzeniem 2:1 i akcja komór ok. 150/min. PQ 0.13s , QTc 370 ms. 111485 Qrsów, Średni rytm HR wyniósł 88 Max rytm HR 180 Min rytm HR 47 Ponadto wykryto - 67 tachykardii.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na zaburzenia rytmu o charakterze tachyarytmii. Sugeruję konsultację ze specjalistą kardiologiem, który zlecił wykonanie badania.