Opis badania prześwietlenia płuc i klatki piersiowej 71-latka

Witam, Nie wiem co znaczy opis: Płuca o wzmożonym rysunku naczyniowym- w dolnym polu płuca prawego drobnoplamiste zagęszczenia miąższowe, przepona wolna, serce w całości powiększone w wymiarze poprzecznym, Aorta miażdżycowa w łuku,

Renata GrzechociĹska

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego w celu odniesienia badania obrazowego do badania klinicznego. Wzmożony rysunek naczyniowy może świadczyć o chorobach tkanki płucnej.