Opis badania RTG głowy kości ramienne

Witam! Oto opis mojego RTG:W głowie kości ramiennej lewej owalne, nieregularne ognisko ostesklerotyczne śr ok.12mm. Poza tym części kostne stawu barkowego i barkowo obojczykowego lewego bez zmian w obrazie RTG. Co to oznacza? Co to jest ognisko ostesklerotyczne? Wizytę mam w czerwcu u ortopedy, ale bardzo się tym zmarwtiłam. Dodam, że mam jeszcze skolioze w cz. piersiowej, lordoze w odcinku szyjnym oraz lędźwiowym i implant antykoncepcyjny w lewej ręce.

Lek. Tomasz Budlewski

koneiczne jest rozszerzenie diagnostyki, byc moze są to pewnego rodzaju zmiany włókniste możliwe iż wynikające z implantu. prosze koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.