Opis badania RTG klatki piersiowej i pasmo tkanki tłuszczowej w lewym kącie przeponowo-sercowym

dz.dobry mam 66lat dostalem skierowanie na badania okresowe z pracy,na przeswietleniu rtg kp w opise:wszystko OK.Ostatnie zdanie nie daje mi spokoju co to jest i czy juz mam sie bac:pasmo tkanki tluszczowej w lewym kacie przeponowo-sercowym.Bardzo prosze fachowa odpowiedz-pozdrawiam.zygmunt.

Lek. Tomasz Budlewski

a jaka jest Pana masa ciała i wzrost? proponuje udać sie do lekarza rodzinnego, po badaniu będziemozna zdecydować o ewentualnym rozszerzeniu diagnostyki.

 Lek. Tomasz Budlewski

Na to pytanie może odpowiedzieć tylko lekarz, który widzi to badanie.