Opis badania RTG kręgosłupa i zwężenie przestrzeni międzykręgowych
witam, Mój tato był na badaniach między innymi na:Rtg kręgosłupa C. Opis badania: Załamanie osi długiej na poziomie C4-C5 ze zwężeniem w.w przestrzenie m-kręgowej i otworów m-kręgowych na zdjęciach skośnych kręgosłupa. Nie wiem co powinniśmy dalej z tym zrobić. Proszę o odpowiedz, dziękuję. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 62 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Należy z wynikiem udać się do lekarza ortopedy do gabinetu w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.