Opis badania RTG kręgosłupa szyjnego i barku

Witam Prosze o pomoc Dostalam skierowanie na rtg kregoslupa szyjnego oraz rtg barku AP opis badania rtg kreg szyjnego -wyrownana lordoza szyjna dyskopatia na poziomie c4/c5 i osteofity na krawedziach trzonow kregow szyjnych natomiast rtg barku lewego wyszlo -bez zmian w rtg Bardzo prosze o pomoc jaka terapia jest w stanie mi pomoc ? czy moze sa to masaze plywanie czy cos innego Dziekuje

Witam serdecznie,

Czynności, które Pani wymieniła w dolegliwościach opisanych w badaniu, są wskazane. Ale sugeruję udać się z tym pytaniem do lekarza ortopedy, rehabilitacji medycznej lub fizjoterapeuty. Są to osoby, które z pewnością Pani w tej kwestii pomogą.

Pozdrawiam.