Opis badania RTG płuc u 32-latki

Witam, Co może oznaczać taki opis RTG płuc (badanie okresowe z pracy, wiek 32 lata, nie palę): Słabo wysycone zacienienie wielk. ok. 2 mm rzutujące na II przestrzeń międzyżebrową w płucu prawym- induracja miąższowa/przypadkowy układ cieni naczyniowych?Poza tym miąższ płucny powietrzny.Wnęki naczyniowe. Przepona wolna. Sylwetka serca RTG o zachowanych wymiarach głównych.

Lek. Katarzyna Szymczak

Opisana zmiana może oznaczać niewielkie zagęszczenie w miąższu płuca, najprawdopodobniej nic groźnego, do kontroli za około rok.
Pozdrawiam