Opis badania USG węzłów chłonnych

Bardzo proszę o wyjaśnienie jak w opisie usg jest napisane "...2 węzły chłonne 7*4 mm niepowiększone z widoczną tłuszczową wnęką"o czym to świadczy. Resztę węzłów chłonnych jest niepowiększone do 3 mm lub największy 10*5mm. Lekarz podejrzewa białaczkę limfatyczną i podobno te węzły są "złe". Ogólnie poza leukocytozą i wys. OB wyniki są w porządku.

Zachowanie wnęki węzła i prawidłowego w nim przepływu nie budzi podejrzeń. Obawy lekarza moze oparte są na jakiś innych jeszcze badaniach.