Opis biopsji mammotonicznej lewej piersi u 45-latki

Witam, mam 45 lat. Oto opis biopsji mamotonicznej lewej piersi. Proszę o interpretacje i ewentualne dalsze postępowanie. Wynik badania: brunatno-żółte-kremowe fragmenty tkankowe o osi długiej 0,5-2,0 cm, łącznej objętości około 9 ml. Mikroskopowo: W badanych wycinkach cechy wewnątrz przewodowego raka DCIS, głównie o charakterze sitowatym w pojedyńczych przewodach z martwicą centralną (VN 2). IHC: ER(+++) 90% komórek PR(+++) 100 % komórek. Z góry serdecznie dziękuję

Wynik jest chyba czytelny , że istnieje rozpoznanie raka!!! Proszę koniecznie udać się pilnie do lekarza,który zlecił badanie!!! zż