Opis CT trzustki i zanik części trzustki

Dopiszę jeszcze informacje do mojego wczorajszego pytania.OZT przeszłam ponad 10 lat temu,konsekwencją tego był torbiel,zdrenowany, w którym nie wykryto żadnych bakterii,przez cały rok po tym chodziłam na kontrole,trzustka była,była jeszcze 5 lat bo robiłam USG,teraz po 6 latach przeprowadziłam się do Skierniewic część trzustki znikła " CT Trzustka-głowa 41x31mm jednorodna.Widoczny jest niewielki odc.trzony o grub.20mm,dł32mm,nie ma dalszej części trzustki.Przewód trzustkowy nieposzerzony"

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli nie ma żadnych zaburzeń endokrynologicznych to nie ma powodu do obaw.