Opis gastroskopii a przepuklina u 36-latka

Proszę o wytłumaczenie opisu gastroskopii!! Przełyk drożny,wpust dość ścisły,linia Z odgraniczona,wpuklanie górnych fałdów żołądkowych do przełyku.Na wprost i w inwersji wpust bez zmian,bez endoskopowych cech przepukliny rozworu przełykowego.Żoładek podatny na insuflację,w jego świetle dość obfite jeziorko żółciowe.Ufałdowanie prawidłowe,wygładza sie podczas insuflacji.Błona śluzowa żołądka przekrwiona,zmainy rumieniowate okolicy antrum.Odźwiernik drożny,opuszka kształtna,część pozaopuszkowaOK

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na stan zapalny błony śluzowej żołądka prawdopodobnie wynikający z infekcji bakterią H. Pyroli. Wskazana jest wizyta u swojego lekarza oraz włączenie odpowiedniego leczenia.