Opis gastroskopii oraz żółciowe zapalenie błony śluzowej i przepuklina rozworu przełykowego

Witam.Od sierpnia mam problem z zoładkie gastroskopia i oto opis .Żółciowe zapalenie błony śluzowej żoładka przepuklina rozworu przełykowego opis żolodek -w czesci przed wziernikowej błona przekrwiona z nadzerkami stwierdza sie zarzuczenie zółci, zmian niestwierdzona dostalam IPP 40 . przy tym dostaje ataku ja to nazywam skurczem zoładka laduje na pogotowiu kroplóki i do dom pio mies odnowa Zrobilam badanie na helikobakter wynik to 172,6AU/ML bralam antybiotyk duomox1000 i fromilid 500

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Wyżej opisany przez Panią problem jest bardzo złożony i wymaga specjalistycznej opieki gastroenterologa i ewentualnie chirurga. W przypadku nieskuteczność eradykacji (eliminacji) bakterii helicobacter pylori i ciągłego nasilania objawów może być konieczne wykonanie zabiegu w zwiążku z przepukliną rozworu przełykowego (fundoaplikacja Nissena najlepiej laparoskopowo) i dlasze leczenie farmakologiczne zmian żołądkowych. Zaleca się także, zmianę diety (jej regularność i zmianę jej charakteru). Pozdrawiam