Opis gastroskopii u 24-latka

Proszę o Opisanie wyniku Gastroskopii. "Przełyk,wpust Bez zmian. Inwersja Bez zmian,Jeziorko żółciowe. Śluzówka Dna i trzonu Żołądka prawidłowa,w antrum w okolicy tarczy odźwiernika zbierzność fałdów jak w Bliźnie Powrzodowej, śluzówka Antrum Zmieniona Zapalnie, z Pojedyncza Nadrzerką w okolicy tarczy Odźwiernika od Strony ściany Przedniej(wycinki). odźwiernik Drożny. Opuszka Dwunastnicy i cześć Pozaopuszkowa prawidłowe,test Ureazowy ujemny Dgn : Gastritis Biliaris Morf: MCHC 36.8 32.3/36.5 PLT350 163/337 PCT0.4 0.2/0.3

Renata GrzechociĹska

Witam.
Występuje u Pana zapalenie błony śluzowej żołądka, proszę udać się do lekarza rodzinnego lub gastrologa w celu włączenia leczenia.
Pozdrawiam