Opis gastroskopii u 53-latka

witam . prosze o opinie czy to cos bardzo powaznego wynik gastroskopii dgn.niezyt nadzerkowy antrum K29.6 przelyk liniaZ,wpust bez zmian jeziorko szare w antrum linijne nadzerki i wybroczyny odzwiernik opuszka i czesc zstepujacz bez zmian prosze o odpowiedz i z gory dziekuje

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wynik opisuje, że w żołądku występują zmiany zapalne dodatkowo linia Z świadczy o refluksie żołądkowo-przełykowym. Proszę zgłosić się do lekarza aby wprowadził odpowiednie leczenie. To są zmiany niegroźne jednak muszą być leczone.

Pozdrawiam.