Opis mammografii 50-latki
Opis mamografii- Piersi gruczołowo - tłuszczowe. obustronne zagęszczenia o dość gładkich zarysach, największe zabrodawkowo w piersi prawej o średnicy 20mm - progresja. Asymetryczne zagęszczenie w kwadracie górnym zewnętrznym piersi lewej - stacjonarny. Proszę o pomoc jak interpretować ten wynik, czy mam się bać zmian nowotworowych?

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie piersi. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.