Opis MR i spłycenie lordozy szyjnej

Prosze o opis MRI : splycenie lordozy szyjnej.prawostronne wygiecie osi kregoslupa widoczne na skanogramie.na poziomie c5c6 centralne uwypuk.tarczy miedzykre na.ok 1-2 mm ze splyceniem zachylko korzeniowych..na pozio c6c7 centralne nieznaczne uwypuk tarczy na 2 mm.kanal kregowy w wymia strzalko 11 mm..czy bol lewej strony barkow..bol lewej strony potylicy moze brac sie z opisu jaki podalam?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak, proszę udac się do lekarza który zlecił badanie aby ustalił dalsze postępowanie.