Opis MRI stawu skokowego
Opis MRINiewielka ilość płynu w okolicach więzozrostu piszczelowo-strałkowego. Zwiększona ilość płynu w stawie skokowym górnym. Zmiany zwyrodnieniowe w stawie skokowo-łódkowym, widoczne zmiany podchrzęstne torbielowate, podchrzęstna sklerotyzacja i nierówny zarys chrząstki stawowej. Mniej nasilone zmiany w stawie pomiędzy kością łódkowatą a kośćmi klinowatymi. Liczne drobne ogniska obrzęku szpiku. Podwyższenie sygnału tkanek miękkich w okolicy żyły odpiszczelowej z pasmami płynu wzdłuż tej żyły

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podany wynik powinien ocenić specjalista, który zlecił wykonanie badania. W celu pełnej interpretacji konieczne jest bowiem zestawienie wyniku ze stanem klinicznym pacjenta.