Opis nerki w wyniku USG

Dziewczynka lat 11 w badaniu USG wyszło że zaznaczona miedniczka nerki prawej 13x9x10mm, V-0,6ml co to oznacza

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez dokładnego opisu badania, celu jego wykonywania oraz stanu klinicznego nie da się jednoznacznie ocenić co powyższy wynik oznacza. Proszę się udać do lekarza zlecającego badania. Pozdrawiam.