Opis rezonansu kręgosłupa lędźwiowego

mam 31 lat miałem robiony rezonans kręgosłupa lędżwiowego opis jest taki;dehydratacja krążka międzykręgowego L4/L5 ,cechy niewielkiego uwypuklania z przewagą strony lewej krążka międzykręgowego L4/L5 z niewielkim modelowaniem worka oponowego ,zwężenie przestrzeni międzykręgowej Th12/L1 dehydratacja krążka.Czy czeka mnie kolejna operacja

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, wszystko zależy od stanu klinicznego i jakie dolegliwości u Pana występują. Sam opis rezonansu nie jest wyznacznikiem konieczności wykonania zabiegu. Proszę o konsultację z neurochirurgiem. Pozdrawiam