Opis rezonansu magnetycznego 27-latki

Miałam robiony rezonans Mr w jego wyniku opis był następujący :dodatek sygnału w prawej ICA części jamistej o wym. 1,3*1.8mm.Dwóch neurochirurgow potwierdziło tetniak. Po konsultacji z radiolog iem.stwierdzono najprawdopodobniej lejek Saltzmana. Nie podejmie się tego że względu na ryzyko powikłań. Więc co to oznacza? Dziękuję

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z neurochirurgiem i rozważyć również leczenie operacyjne.