Opis rezonansu magnetycznego czaszki i mózgu

Witam chciałbym informacji na temat wyniku rezonansu a mianowicie: Stwierdzono hiperintensywne ogniska w obrazach T2-zal. i FLAIR w istocie białej okolicy czołowej prawej półkuli mózgu oraz podkorowo w okolicy czołowej lewej - najprawdopodobniej zmiany naczyniopochodne. Dziękuje i pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, powyższe zmiany są nie do oceny bez informacji dlaczego powyższe badanie było wykonywane oraz jakie objawy chorobowe Pani prezentuje. Zmiany te są bardo nie specyficzne i występują u dużej części społeczeństwa i są wynikiem prawdopodobnie zmian miażdżycowych w naczyniach mózgowych. Proszę o wizytę u lekarza prowadzącego. Pozdrawiam.