Opis RM stawu kolanowego
Mam prośbę o konsultacje ortopedy-mam opis RM stawu kolanowego:MM w zakresie trzonu i rogu tylnego o odcinkowo podwyższonym sygnale w części centralnej-cechy uszkodzenia 3 st.o charakterze pęknięcia horyzontalnego bez przemieszczenia fragmentów oraz chrząstka w SRU i SUP o nieco nierównym obrysie z odcinkowym podwyższeniem sygnału w sekw.T2-cechy chondromalcji 2st.

MĘŻCZYZNA, 54 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.