Opis RTG kręgosłupa odcinka szyjnego

Witam ,od jakiegoś czasu dokucza mi kręgosłup,i mam opis RTG kręgosłupa odcinka szyjnego,OPIS: Zniesienie lordozy,z przemieszczeniem trzonu kręgu C5 ku tyłowi od C6 o 2 mm-cechy kręgozmyku.Zmiany zwyrodnieniowe ze zwężeniem przestrzeni (od C4doC6)i masywnymi osteofitami na przednich i tylnych krawędziach trzonów. RTG barku i ramienia:OPIS: Masywne zwapnienia w tkankach miękkich w okolicy guzka większego głowy lewej kości ramiennej i wyrostka barkowego lewej łopatki. Proszę o odpowiedź,DZIĘUJĘ

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki przedstawiają zmiany zwyrodnieniowe. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu oraz na podstawie występujących objawów klinicznych, wraz z łącznej interpretacji powyższego badania będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.