Opis RTG kręgosłupa u 27-latki

Witam mam 27 lat od zawsze mam problemy z kręgosłupem, ostatnio zdecydowałam się na badanie RTG lecz nie potrafię sama zweryfikować opisu jeśli ktoś by mógł pomóc bardzo dziękuję za każdą informację. Niżej przesyłam opis wystawiony przez lekarza. Lordoza lędzwiowa nieznacznie spłycona, co najwyżej dyskretnie zaznaczone zaostrzenia kostne na przednim zarysie trzonów dwóch dolnych kręgów lędzwiowych. Poza tym struktura kostna i konfiguracja kręgów prawidłowa.

Badanie rtg jest jedynie badaniem dodatkowym wykonanym z konkretnego powodu.
W każdym przypadku najważniejsze jest określenie zależności objawów klinicznych ze zmianami stwierdzanymi w wykonanym badaniu.
W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe, które w tym wypadku powinien przeprowadzić ortopeda.
określenie problemy z kręgosłupem jest zbyt ogólne by można było próbować wyciągać jakiekolwiek wnioski.