Opis RTG po 16. latach od podkrętarzowego złamania lewej kości udowej

Stan po podkrętarzowym złamaniu lewej kości udowej 16 lat temu. Opis badania dzisiejszego Rtg. Obustronnie częściowe spłycenie środkowej części szpary stawowej z towarzyszącym niewielkim wzmożeniem sklerotyzacji stropów panewek. Na pograniczu głowy i szyjki k.udowej prawej oraz w szyjce i krętarzu kości udowej lewej widoczne obszery rozrzedzenia utkania kostnego. Drobna osteofitoza brzegu lewej panewki stawowej. Powyciągania krawędzi kostnych l kości udowej. Co oznacza opisz ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.