Opis RTG ręki po złamaniu kości
Bardzo proszę o odpowiedż jak mam rozumieć opis rtg po złamaniu kości promieniowej ręki prawej"stan po wygojonym złamaniu nasady dalszej kości promieniowej prawej-zrost kostny ze zniekształceniem kości.Zanik kostny nasad dalszych kości przedramienia i kości ręki prawej" co to oznacza i czy to da się wyleczyć?

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! W podanym wyniku istotną nieprawidłowość stanowi zanik kostny nasad przedramienia. Sugeruję diagnostykę w kierunku osteoporozy.