Opis ryzykownych sytuacji a prawdopodobieństwo ciąży

Witam.Miałam te sytuacje: 1-byłam w bieliźnie,on w spodniach i bieliźnie.Ocieraliśmy się narządami płciowymi.Mogłam mieć wtedy dni płodne(17 dzień cyklu) 2.oboje byliśmy w spodniach i bieliźnie.Ocieraliśmy się narządami płciowymi.Mi majtki i spodnie trochę przemokły,jemu raczej nie-sprawdzaliśmy.To był 20 dzień cyklu.W żadnym przypadku nie zostałam dotknięta ręką ze spermą,preejakulatem,nie było bezpośredniego zetknięcia się narządów płciowych.W obu mogło mu coś "polecieć". Czy mogę być w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szanse na ciążę są w tym momencie są znikome.