Opis spotkania z ojcem dziecka

spotykam z ojcem dziecka.ma juz kogos.mowie mu ze moze sie przyznac ze kogos poznal ze na kims innym mu zalezy. twierdzi ze nie spotkal sie z zadna(wiem ze tak) ze sie nie zakochal, ze tylko pisza. twierdzi ze moge o niego walczyc ale jak mowie ze nie powinnam bo klamie zaczyna sie bronic ze to nieprawda, ze gdyby mial kogos to by nie widywal sie ze mna,nie nosilby obraczki przy sobie i zakryl by tatuaz na piersi (a tatuuje i ma sprzet) z napisem "kocham cie brydzia" . ciagle cos do niego czuje

Jasna komunikacja, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa są podstawami do budowy związku partnerskiego. Bez tego trudno budować spójna relację. Tkwi Pani w pewnym zawieszeniu- nie jest w związku, ale tez nie jest wolna. Być może partnerowi jest tak wygodnie - może się spotykać zarówno z Panią, jak i z innymi, nie ma zobowiązań wobec Pani, tylko "przywileje". Pytanie jak długo chce Pani czekać? I ile poświęcić? Warto postawić granice.