Opis stawu podkolanowego

staw bez wysieku.dół podkolanowy bez obecnosci patalogicznych struktur .wyostrzenia zwyrodnieniowe krawędzi powierzchni stawowych kosci udowej i piszczeli zmiany zwyrodnieniowe łąkotek,zwłaszcza MM z podejrzeniem przerwania jej ciągłosci.aparat więzadłowy w normie.zaznaczone zcieńczenie chrząstki szklistej kłykci przysrodkowych kosci udowej i piszczeli.

Szanowna Pani,
Opis badania sugeruje konieczność wykonania artroskopii stawu kolanowego jednak nie opisuje Pani odczuwanych dolegliwości które sa bardzo istotne przy ewentualnej kwalifikacji do zabiegu.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu