Opis TK klatki piersiowej a ryzyko raka

czy to rak Badanie TK klatki piersiowej wykonano trybem spiralnym po dożylnym podaniu środka kontrastowego. OPIS: Guzek o zrazikowatym obrysie i spikularnych brzegach widoczny na pograniczu segm. 7 i 10 płuca prawego. Guzek ściśle przylega do żyły płucnej dolnej prawej - nie można wykluczyć naciekania. Poza tym w obu płucach stwierdza się liczne, rozsiane zmiany drobnoguzkowe, z których największe osiągają 0,5 cm. Nie można wykluczyć meta - do różnicowania ze zmianami pozpalnymi (niektóre guzki

Witam , nic nie wiem o chorobie wyjściowej , przyczynie wykonywania tego badania - jak więc mogę powiedzieć cokolwiek konkretnego?!?!?! Opis wyniku może wskazywać na rozsianą chorobę nowotworową ale NIE MUSI!!! Powtarzam!-za mało wiem o przebiegu choroby!!!! Proszę omówić szczegóły z lekarzem prowadzącym!!! z.żurawski