Opis TK zatok i stan po 4 operacjach zatok
Witam. Proszę o poradę co robić jestem już po czterech operacjach zatok. Ostatnie TK zatok nosa. Masywne polipowate zmiany śluzówki niemal w całości wypełniają zatoki czołowe oraz zatokę klinową,rozległe zmiany śluzówkowe w kości sitowej zatokach szczękowych i zatoce klinowej,znaczne pogrubienie śluzówki przegrody nosa,niewielki przerost małżowin nosowych dolnych zwłaszcza prawej. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 65 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Opis badania wskazuje dużo nieprawidłowości. Proszę udać sie do laryngologa.
Pozdrawiam