Opis TK zatok i stan po 4 operacjach zatok

Witam. Proszę o poradę co robić jestem już po czterech operacjach zatok. Ostatnie TK zatok nosa. Masywne polipowate zmiany śluzówki niemal w całości wypełniają zatoki czołowe oraz zatokę klinową,rozległe zmiany śluzówkowe w kości sitowej zatokach szczękowych i zatoce klinowej,znaczne pogrubienie śluzówki przegrody nosa,niewielki przerost małżowin nosowych dolnych zwłaszcza prawej. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Opis badania wskazuje dużo nieprawidłowości. Proszę udać sie do laryngologa.
Pozdrawiam