Opis USG piersi 28-latki

opis usg piersi:Na godz.11w obwodowej częsci piersi prawej obecna hipoechogeniczna,niejednorodna zmiana lita o policyklicznych zarysach i objętości ok 2 cm 3,w zmianie widoczne naczynia centralne,wymiar górno-dolny zmiany jest większy niż wymiar boczno-boczny.Pozostałe czesci piersi prawej i lewy gruczoł piersiowy są normoechogeniczne bez zmian.W dołach pachowych są pojedyncze powiększone do15 mm w wym.podłużnym węzły chłonne wrzecionowate o charakterze odczynowym. Co oznacza opis.błagam o pomoc

Opis sugeruje obecnośc guzka łagodnego, tzw gruczolakowłókniak, ale konieczne jest potwierdzenie p[odejrzenia badaniem cytologicznym, materiału pobranego metodą punkcji tzw biopsja aspiracyjna