Opis USG tarczycy u 28-latki
Mam taki opis usg tarczycy i nie bardzo wiem co on konkretnie oznacza. Tarczyca niejednorodna, bez zmian ogniskowych. Płat prawy 31x22x48mm. Płat lewy 19x21x42mm. Cieśń 6mm. V tarczycy 24ml. Okoliczne ww. chłonne niezmienione. I dostałam też skierowanie na ATPO ATG i chciałabym wiedzieć co oznaczają te skróty. Będę wdzięczna za wyjaśnienie mi tych skrótów i opisu usg

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Skróty są to nazwy przeciwciał przeciwtarczycowych. Na temat usg coś więcej powiedzieć będzie można po wynikach przeciwciał.