Opis USG tarczycy u 28-latki

Mam taki opis usg tarczycy i nie bardzo wiem co on konkretnie oznacza. Tarczyca niejednorodna, bez zmian ogniskowych. Płat prawy 31x22x48mm. Płat lewy 19x21x42mm. Cieśń 6mm. V tarczycy 24ml. Okoliczne ww. chłonne niezmienione. I dostałam też skierowanie na ATPO ATG i chciałabym wiedzieć co oznaczają te skróty. Będę wdzięczna za wyjaśnienie mi tych skrótów i opisu usg

Lek. Tomasz Budlewski

Skróty są to nazwy przeciwciał przeciwtarczycowych. Na temat usg coś więcej powiedzieć będzie można po wynikach przeciwciał.