Opis USG wątroby i hyperechogeniczna zmiana o cechach naczyniaka

Witam. Mam Pytanie dotyczącze usg wątroby. Wątroba normoechogeniczna. W prawym placie hyperechogeniczna zmiana o cechach naczyniaka o śr . 22 mm . Moje pytanie brzmi , co to jest ? Co z tym robić , i czy napewno to jest naczyniak , nie coś gorszego . Proszę o odpowiedź . Pozdrawiam

Proszę się nie martwić to z dużym prawdopodobieństwem naczyniak czyli łagodna zmiana naczyniowa, najczęstszy guz w wątrobie. Nie wymaga leczenia. Celem ewentualnego pogłębienia diagnostyki zaleca się rezonans magnetyczny wątroby, W tej kwestii decyzje podejmuje lekarz prowadzący.