Opis wydzieliny z pochwy podczas cyklu

Dzień dobry, Przed owulacją pojawia się u mnie żółtawy lub biały śluz z pochwy. W dniach płodnych zmienia się w bardziej wodnisty i raczej bardziej przejrzysty,potem jest sucho lub znów pojawia się żółtawy lub biały śluz.Przed miesiączką miewam brązowe plamienia,zaraz po nich pojawia się okres i zaraz po okresie czasem też się pojawiają.Miesiączka jest obfita tylko pierwszego dnia i tylko wtedy brzuch boli.Czy powinnam się niepokoić?

Renata GrzechociĹska

Nie napisała Pani jak długo trwają plamienia, być może można je zaliczyć do okresu. Jeśli jednak trwają dość długo, co znacznie wydłuża miesiączkę należy udać się do ginekologa