Opis wyniku badania Holetra serca

Witam, proszę o opis do badania holtera. Rytm zatokowy o częstości średniej rytmu 67/min (min HR 49/min, maks HR 122/min). Epizody bradykardii zatokowej do 33/min. Okresowy blok przedsionkowo-komorowy 1 stopnia 6 epizodów bloku przedsionkowo-komorowego 2 stopnia typu periodyki Wenckebacha. Pauzy: 3, najdłuższa 2,2 sek- to epizody bloku przedsionkowo-komorowego 2 stopnia. Pobudzenia nadkomorowe:3/dobe, pojedyncze. Nie zarejestrowano komorowych zaburzeń rytm serca.

Opis właśnie pan przytoczył. Teraz trzeba wyciągnąć z tego wnioski i zlecić inne badania lub rozpocząć leczenie. Konieczna jest wizyta u lekarza. Opis sugeruje dość poważne zaburzenia serca, które trzeba koniecznie leczyć.