Opis wyniku badania kręgosłupa u 49-latki

kroslup na poziomie l4/l5 tylna wypuklina krazka miedzykregowego z obniżeniem wysokości oraz uciskiem na kanal rdzeniowy wymiar wypukliny ok.9mm wymiar strzałkowy kanalu rdzeniowego 8mm stenoza bezwzgledna częściowe zwężenie otworow miedzykregowych na tym poziomie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.