Opis wyniku badania RTG kręgosłupa AP na stojąco

Witam mam pytanie. Odebralam dopiero teraz wyniki kregoslupa mam rtg kregoslupa AP na stojaco plus bok.Opis prawostronna skolioza piersiowa,lewostronna,rotacyjna skolioza,lewy talerz biodrowy ustawiony wyzej niz prawy o 3mm,Poglebiona fizjologiczna lordoza ledzwowa. Mam ataki w nocy ze ciezko mi sie oddycha serce przyspiesza i zmiana pozycji powoduje poprawe nie moge spac na lewym boku i plasko dretwieje mi prawa reka i noga prawa boli mnie kregoslup czy moze to byc spowodowane tym

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizytę u neurologa i kardiologa. Nie wszystkie objawy można wyjaśnić powyższym wynikiem badań. Drętwienie dłoni będzie spowodowane zmianami na wyższych odcinkach kręgosłupa a napady które Pani opisuje można skonsultować z kardiologiem. Pozdrawiam