Opis wyniku badania TK głowy u 59-latki

Proszę o pomoc w związku z wynikami TK głowy, czy jest powód do obaw? Kobieta 59lat, opis wyniku: drobne zmiany hypodensyjne najpewniej naczyniopochodne, w istocie białej obustronnie. Poza tym struktury mózgowia bez zmian ogniskowych. Zaniki korowe głównie w płatach czołowych. Układ komorowy nieco poszerzony, trzecia komora do 11mm bez przemieszczeń. Płynowe przestrzenie przymozgowia zachowane. Skąpa ilość komórek w piramidzie lewej kości skroniowej-najpewniej zmiany pozapalne.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są objawy? proponuje udac się do lekarza zlecającego powyżśze badanie. po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.