Opis wyniku mammografii
Moja mama odebrała wyniki mammografii z takim opisem: Zagęszczenie w KKG PL w odl. 11 cm od brodawki- usg. Co to oznacza i czy są jakieś powody do niepokoju

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Przebieg badania mammograficznego
Witam serdecznie,
W obecnej chwili nie można odpowiedzieć na pytanie, na podstawie samego wyniki badania mammograficznego.
Wskazana jest konsultacja u lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam.