Opis wyniku MR stawu kolanowego
Witam. Od jakiegos czasu mam problemy z kolanami. Na razie udało mi się zrobić RM lewego kolana. Z opisu wynika: 1. Zwiększona ilośc płynu w stawie kolanowym z fałdem błony maziowej od strony przyśrodkowej częściowo podrzepkowy. 2.Częściowe uszkodzenie pęczka przednio-przyśr ACL przyczepu piszczelowego z widocznym fragmentem wolnym więzadła grubości 3,5 mm układającym się poziomo w dole m-kłykciowym 3. Długa na 70mm grubosci do 8mm kaletka brzuchato-półbłoniasta. Co z tym robić ?

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji może okazać się konieczne leczenie operacyjne. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.