Opis wyniku USG jamy brzusznej i per rectum

Dzień dobry. Ostatnio byłam z moją córką u ginekologa. Podczas badania USG jamy brzusznej i per rectum okazało się, że jest coś nie tak. Opis wyniku : jajniki powiększone, w okolicy pęcherza obraz prostaty. Powiedział, że prostata u mojej córki pojawiła się z powodu problemów hormonalnych przez gruczoły Skynego i Bartholina jako odpowiedniki prostaty. Proszę o informację czemu moja rodzona córka ma gruczoł którego nie powinna mieć.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej lekarz użył przenośni. Kobiety nie mają prostaty. Niemniej jednak opisany problem wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.