Opis wyniku USG tarczycy 19-latki

Witam. Byłam dziś na USG tarczycy i dostałam taki opis: "Powiekszonych wezłow chłonnych okolicy szyjno-karkowej niezaobserwowano.Tarczyca niejednorodna, podwyższonej echogeniczności z licznymi ogniskami echogenicznymi 3-5mm, najwieksze w p.prawym ok 11x8mm z przysciennym ogniskiem hyperechogenicznym wewnątr-ewent. Prawy płat o wym. 26x21x46mm. Płat lewy 22x18x38. Cieśń ok 3-4mm. Co oznacza taki opis?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do endokrynologa, który pokieruje dalszą diagnostyką, prawdopodobnie konieczna będzie biopsja.
Pozdrawiam