Opis zdjęcia klatki piersiowej u 19-latka

Witam, co może oznaczać opis zdjecia klatki piersiowej : "W polu górnym i środkowym płuca lewego rozsiane drobne induracje i nieliczne zmiany guzkowo-pasmowate. Wnęki naczyniowe, z drobnymi zwapnieniami po stronie lewej. Przepona wolna. Serce rtg w normie." Co to może oznaczać? Mój lekarz nie chce mi do końca powiedzieć co mi jest, przepisuje mi leki za ponad 70złoty i jeszcze chce mnie kłaść do szpitala, a ja nie wiem co mi jest. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.