Opis zdjęcia RTG klatki piersiowej i ognisko sklerotyzacji

Dzień dobry!!! W opisie zdjęcia rtg klp p-a płuc zanotowano takie uwagi; "W rzucie VII lewego żebra w odcinku tylnym cień 5mm - ognisko sklerotyzacji? zmiana ogniskowa miąższowa. Poza tym narządy rtg bez zmian. " Bardzo proszę o analizę tych wyników, czy opisane schorzenia są groźne? Z góry dziękuję za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest wykonanie TK klatki piersiowej . proszę koniecznie udać się do lekarza zlecając ego powyższe badanie